Tidigt 1900-tal, bruksslitage, höjd 57 cm
800 SEK | 2018-10-07 18:49 |
800 SEK | 2018-10-07 20:08 |
700 SEK | 2018-10-07 13:00 |
350 SEK | 2018-10-06 09:26 |
125 SEK | 2018-10-02 19:47 |
100 SEK | 2018-09-24 20:39 |
100 SEK | Startpris |