Ett par, omkring 1930-tal, björk med intarsiadekor på dörr, skiva i marmor, smärre bruksslitage, 40 x 40, höjd 71 cm
2 200 SEK | 2018-10-07 19:02 |
1 900 SEK | 2018-10-01 10:36 |
1 300 SEK | 2018-10-06 11:02 |
1 000 SEK | 2018-09-26 21:57 |
1 000 SEK | 2018-09-29 18:48 |
900 SEK | 2018-09-24 22:37 |
200 SEK | 2018-09-24 08:04 |
100 SEK | Startpris |