7 delar, smärre bruksslitage, repor, 2 fat med nagg
1 500 SEK | 2018-10-07 17:42 |
1 400 SEK | 2018-10-07 18:24 |
750 SEK | 2018-09-24 16:01 |
350 SEK | 2018-09-27 15:20 |
100 SEK | Startpris |