Omkring 1940-tal, bruksslitage
450 SEK | 2018-10-07 17:15 |
400 SEK | 2018-10-07 20:38 |
300 SEK | 2018-09-26 20:23 |
300 SEK | 2018-10-06 11:13 |
175 SEK | 2018-10-05 16:22 |
100 SEK | Startpris |