17/1800-tal, utdragslåda i sarg, mahogny med mässingsdetaljer, bruksslitage, 61 x 41, höjd 77 cm
2 400 SEK | 2018-10-01 18:00 |
2 200 SEK | 2018-09-23 18:04 |
1 600 SEK | 2018-09-23 13:07 |
100 SEK | Startpris |