Mandarindekor i polykroma färger, inga synliga skador, smärre glasyrkrackeleringar i botten, diameter 29,5, höjd 12 cm
6 400 SEK | 2018-10-07 19:09 |
6 200 SEK | 2018-10-07 05:49 |
5 400 SEK | 2018-10-07 18:24 |
2 400 SEK | 2018-10-01 20:49 |
2 000 SEK | 2018-09-26 20:49 |
1 300 SEK | 2018-09-29 22:47 |
950 SEK | 2018-09-24 12:19 |
550 SEK | 2018-09-23 13:08 |
300 SEK | 2018-09-23 22:03 |
100 SEK | 2018-09-22 10:06 |
100 SEK | Startpris |