Flerfärgat glas, osignerad, smärre bruksslitage. Höjd 40 cm.
1 000 SEK | 2018-10-07 15:48 |
950 SEK | 2018-10-07 19:03 |
850 SEK | 2018-10-07 11:52 |
250 SEK | 2018-09-29 20:42 |
150 SEK | 2018-09-23 21:56 |
100 SEK | 2018-09-23 14:13 |
100 SEK | Startpris |