1800-talets slut, ek, smärre bruksslitage, mindre torrsprickor, 98 x 58, höjd 90 cm
1 100 SEK | 2018-10-07 17:44 |
1 000 SEK | 2018-10-07 18:26 |
600 SEK | 2018-10-06 11:06 |
500 SEK | 2018-10-06 09:32 |
100 SEK | Startpris |