Smärre bruksslitage, signerad. Höjd 13 cm, diam 14,5/17 cm.
3 000 SEK | 2018-10-07 19:03 |
2 800 SEK | 2018-10-07 18:22 |
2 800 SEK | 2018-10-07 18:40 |
1 800 SEK | 2018-10-02 22:49 |
1 100 SEK | 2018-09-30 18:11 |
650 SEK | 2018-09-30 14:29 |
225 SEK | 2018-09-25 22:02 |
200 SEK | 2018-09-25 08:54 |
150 SEK | 2018-09-25 18:30 |
100 SEK | 2018-09-22 19:46 |
100 SEK | Startpris |