38 delar, Danmark 1070-tal, rostfritt stål med plastskaft, smärre bruksslitage
1 300 SEK | 2018-10-07 19:25 |
1 200 SEK | 2018-10-07 18:53 |
400 SEK | 2018-10-05 19:29 |
350 SEK | 2018-10-03 23:03 |
300 SEK | 2018-09-30 19:14 |
225 SEK | 2018-09-30 15:37 |
125 SEK | 2018-09-24 22:58 |
100 SEK | 2018-09-22 19:01 |
100 SEK | Startpris |