Ett par, 1900-talets första kvartal, ek, smärre bruksslitage
1 100 SEK | 2018-10-07 18:59 |
1 000 SEK | 2018-10-07 19:26 |
800 SEK | 2018-10-07 18:26 |
200 SEK | 2018-09-30 18:59 |
150 SEK | 2018-09-22 15:30 |
100 SEK | Startpris |