Samer, signerad samt daterad 1960, bildmått 49 x 14 cm
450 SEK | 2018-10-07 19:29 |
400 SEK | 2018-10-07 19:28 |
350 SEK | 2018-10-07 14:04 |
100 SEK | Startpris |