2 st, clobbered, smärre bruksslitage, en med nagg i mynningen, höjd 11-13 cm
3 600 SEK | 2018-10-14 13:34 |
3 400 SEK | 2018-10-14 15:04 |
400 SEK | 2018-10-13 01:34 |
400 SEK | 2018-10-14 01:46 |
300 SEK | 2018-10-12 12:32 |
250 SEK | 2018-09-25 19:04 |
100 SEK | Startpris |