Dekor i Famille Rosefärger, smärre bruksslitage, mindre nagg samt tillverkningsdefekter, se bild, längd 47 cm
3 600 SEK | 2018-10-14 14:48 |
3 400 SEK | 2018-10-14 15:05 |
1 500 SEK | 2018-10-14 10:03 |
1 100 SEK | 2018-10-14 12:47 |
550 SEK | 2018-09-26 13:58 |
500 SEK | 2018-10-06 20:52 |
100 SEK | Startpris |