En med dekor av man med föl, körsbärsträd mm, en med figurer, stiliserat brätte, diameter 21-23 cm, en Kina 1700-tal, med Dresden Johanneum märke D:64, möjlig lagning.
10 200 SEK | 2018-10-14 13:34 |
10 000 SEK | 2018-10-14 15:07 |
9 600 SEK | 2018-10-13 23:18 |
6 000 SEK | 2018-10-12 18:38 |
1 400 SEK | 2018-10-10 08:08 |
1 200 SEK | 2018-10-03 14:23 |
750 SEK | 2018-09-26 13:57 |
100 SEK | Startpris |