2 st, dekor i Famille Rosefärger, nagg, högra tallriken med lagning, diameter 23 cm
3 800 SEK | 2018-10-14 15:08 |
3 600 SEK | 2018-10-14 15:08 |
3 000 SEK | 2018-10-14 13:36 |
2 400 SEK | 2018-10-14 14:23 |
2 000 SEK | 2018-10-14 12:51 |
900 SEK | 2018-10-12 12:37 |
800 SEK | 2018-10-06 21:00 |
450 SEK | 2018-09-26 12:19 |
100 SEK | Startpris |