1800-tal, dekor i polykroma färger med figurer samt fåglar, diameter 21 cm, höjd 10 cm, lagning
225 SEK | 2018-09-26 12:35 |
200 SEK | 2018-10-14 15:07 |
150 SEK | 2018-10-14 12:51 |
100 SEK | Startpris |