Dekor i underglasyrblått, 2 mindre nagg, lagning vid fot, höjd 30 cm
2 800 SEK | 2018-10-12 14:19 |
1 900 SEK | 2018-10-14 15:12 |
1 100 SEK | 2018-09-26 13:40 |
1 000 SEK | 2018-10-03 16:54 |
100 SEK | Startpris |