Dekor i underglasyrblått med bland annat fiskar, flera mindre nagg, lagning, diameter 21,5, höjd 10,5 cm
600 SEK | 2018-10-14 07:28 |
550 SEK | 2018-09-26 15:01 |
500 SEK | 2018-09-30 22:09 |
100 SEK | Startpris |