2 st, dekor i underglasyrblått, smärre bruksslitage, mindre nagg, diameter 15 cm
1 900 SEK | 2018-10-14 15:14 |
1 800 SEK | 2018-10-14 15:14 |
1 500 SEK | 2018-10-12 14:22 |
500 SEK | 2018-10-13 01:42 |
250 SEK | 2018-09-26 16:31 |
250 SEK | 2018-10-10 20:52 |
100 SEK | Startpris |