3 st, dekor i Famille rosefärger av blommor, diameter 23 cm, enstaka mindre nagg, en tallrik med lagning
1 300 SEK | 2018-10-14 15:04 |
1 200 SEK | 2018-10-14 15:04 |
1 000 SEK | 2018-10-14 15:03 |
400 SEK | 2018-10-05 15:39 |
350 SEK | 2018-09-25 18:42 |
100 SEK | Startpris |