Tidigt 1900-tal, senare bemålning, smärre bruksslitage, färgbortfall, 85 x 59, höjd 79 cm
1 300 SEK | 2018-10-21 19:07 |
1 200 SEK | 2018-10-21 19:06 |
600 SEK | 2018-10-08 23:12 |
550 SEK | 2018-10-08 06:19 |
500 SEK | 2018-10-06 08:21 |
350 SEK | 2018-10-07 21:06 |
225 SEK | 2018-09-29 21:25 |
100 SEK | Startpris |