Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage
1 200 SEK | 2018-10-21 11:06 |
1 100 SEK | 2018-10-18 20:28 |
1 000 SEK | 2018-10-10 21:41 |
250 SEK | 2018-10-08 06:19 |
225 SEK | 2018-10-07 21:06 |
100 SEK | 2018-10-01 08:21 |
100 SEK | Startpris |