Danmark omkring 1960, teak, smärre bruksslitage, mindre skador, se bilder. 80 x 44 cm, höjd 113 cm.
1 200 SEK | 2018-10-21 18:56 |
1 100 SEK | 2018-10-21 19:02 |
950 SEK | 2018-10-21 19:02 |
500 SEK | 2018-10-21 18:54 |
125 SEK | 2018-10-21 12:59 |
100 SEK | 2018-10-06 21:16 |
100 SEK | Startpris |