Teak, omkring 1960-tal, bruksslitage, 120 x 40, höjd 65 cm
900 SEK | 2018-10-28 19:00 |
900 SEK | 2018-10-28 19:01 |
700 SEK | 2018-10-28 18:57 |
400 SEK | 2018-10-24 20:24 |
100 SEK | 2018-10-19 22:56 |
100 SEK | Startpris |