Danmark 1900-talets sista kvartal, 12 st koppar med fat samt assiett och sockerskål, bra skick (ett fat med nagg)
500 SEK | 2018-10-28 19:11 |
300 SEK | 2018-10-28 19:11 |
225 SEK | 2018-10-28 19:11 |
125 SEK | 2018-10-28 08:52 |
100 SEK | 2018-10-14 17:49 |
100 SEK | Startpris |