6 st, för Carl Hansen & Son, Danmark omkring 1960-tal, ek, bruksslitage, sitsar i tyg.
6 800 SEK | 2018-10-28 19:02 |
6 600 SEK | 2018-10-28 19:02 |
5 200 SEK | 2018-10-28 19:02 |
1 700 SEK | 2018-10-16 00:24 |
1 600 SEK | 2018-10-10 12:52 |
1 200 SEK | 2018-10-13 21:11 |
600 SEK | 2018-10-10 22:18 |
500 SEK | 2018-10-08 13:46 |
250 SEK | 2018-10-05 19:12 |
100 SEK | Startpris |