Smärre bruksslitage, något mjölkigt glas i botten. Höjd 38 cm. Signerad.
700 SEK | 2018-10-28 19:12 |
650 SEK | 2018-10-28 17:28 |
500 SEK | 2018-10-22 16:02 |
100 SEK | 2018-10-13 19:08 |
100 SEK | Startpris |