Bird bottle-modell. Signerad, smärre bruksslitage. Höjd 26 cm.
300 SEK | 2018-10-28 19:12 |
250 SEK | 2018-10-28 18:42 |
200 SEK | 2018-10-22 09:12 |
100 SEK | 2018-10-21 11:38 |
100 SEK | Startpris |