1800-talets slut, mahogny, skiva i marmor, utdragslåda i sarg, smärre bruksslitage, 45 x 37, höjd 75 cm
650 SEK | 2018-10-28 19:03 |
600 SEK | 2018-10-28 19:03 |
300 SEK | 2018-10-08 22:26 |
225 SEK | 2018-10-27 04:17 |
175 SEK | 2018-10-23 21:47 |
100 SEK | 2018-10-06 19:59 |
100 SEK | Startpris |