Sverige omkring 1960, signerad "AGS", smärre bruksslitage, 255 x 180 cm
3 200 SEK | 2018-11-04 19:02 |
3 000 SEK | 2018-11-03 10:37 |
2 600 SEK | 2018-11-04 19:02 |
2 200 SEK | 2018-11-04 19:02 |
1 300 SEK | 2018-11-04 19:02 |
850 SEK | 2018-10-31 17:28 |
800 SEK | 2018-10-30 22:35 |
700 SEK | 2018-10-29 12:13 |
600 SEK | 2018-10-27 13:51 |
550 SEK | 2018-10-23 15:26 |
450 SEK | 2018-10-18 22:24 |
225 SEK | 2018-10-19 20:09 |
100 SEK | 2018-10-16 20:42 |
100 SEK | Startpris |