2 st, tidig Republik, inga synliga skador, höjd 28 cm
Vänstra vasen sigillsignerad och daterad i texten till det kinesiska året ”wu wu” (1918).
1 500 SEK | 2018-11-04 16:43 |
1 400 SEK | 2018-11-04 19:04 |
600 SEK | 2018-11-04 13:56 |
600 SEK | 2018-11-04 15:00 |
400 SEK | 2018-11-04 12:06 |
125 SEK | 2018-10-24 16:07 |
100 SEK | 2018-10-18 18:34 |
100 SEK | Startpris |