Ett par, 47 x 36 cm, höjd 72 cm. Torrsprickor, lösa lister, slitage och skador.
1 500 SEK | 2018-11-04 15:33 |
1 400 SEK | 2018-11-04 19:02 |
1 200 SEK | 2018-11-04 15:29 |
950 SEK | 2018-10-27 20:09 |
250 SEK | 2018-10-19 18:42 |
100 SEK | 2018-10-16 15:16 |
100 SEK | Startpris |