3 st, Imari, Mandarin samt Kanton, mindre nagg samt lagningar, höjd 6,5 - 8 cm
750 SEK | 2018-12-08 15:04 |
700 SEK | 2018-12-08 09:47 |
350 SEK | 2018-12-08 15:04 |
200 SEK | 2018-12-08 15:04 |
100 SEK | 2018-12-08 01:59 |
100 SEK | Startpris |