Mandarindekor i polykroma färger, mindre lagning smärre glasyrkrackeleringar i botten, diameter 29,5, höjd 12 cm
3 000 SEK | 2018-12-08 15:00 |
2 800 SEK | 2018-12-08 15:00 |
2 400 SEK | 2018-12-08 12:38 |
500 SEK | 2018-12-06 10:11 |
350 SEK | 2018-12-05 22:26 |
300 SEK | 2018-12-01 19:16 |
300 SEK | 2018-12-03 11:00 |
100 SEK | 2018-11-28 11:18 |
100 SEK | Startpris |