2+2+2 st, med Kantondekor. Mindra fat med smärre kantnagg, större med smärre bruksslitage. Diameter 15-18,5 cm
750 SEK | 2018-12-08 15:08 |
700 SEK | 2018-12-08 15:08 |
350 SEK | 2018-12-04 20:42 |
100 SEK | Startpris |