2 st, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, bildmått 34 x 49 cm
4 400 SEK | 2018-12-08 15:10 |
4 200 SEK | 2018-12-08 13:16 |
2 800 SEK | 2018-12-07 17:56 |
1 500 SEK | 2018-12-05 23:17 |
1 200 SEK | 2018-12-04 20:46 |
500 SEK | 2018-11-25 22:55 |
125 SEK | 2018-12-01 14:31 |
100 SEK | Startpris |