Dekor i underglasyrblått med växter, skador samt lagningar, höjd 25 cm
3 000 SEK | 2018-12-07 06:58 |
2 800 SEK | 2018-12-08 15:01 |
1 800 SEK | 2018-12-08 09:42 |
1 100 SEK | 2018-11-25 12:18 |
100 SEK | Startpris |