Teak, samt rotting, 5 utdragslådor samt skåp med bakomliggande förvaring. Bruksslitage, fläckig skiva, skavmärke på ben, skador, se foto. 179 x 45 cm, höjd 72 cm.
4 400 SEK | 2018-11-11 19:05 |
4 200 SEK | 2018-11-11 17:40 |
3 600 SEK | 2018-11-11 17:12 |
1 700 SEK | 2018-11-11 16:58 |
450 SEK | 2018-11-08 23:45 |
400 SEK | 2018-11-03 18:40 |
100 SEK | 2018-10-28 09:14 |
100 SEK | Startpris |