4 st, björk, 1940-tal, smärre bruksslitage.
2 400 SEK | 2018-11-18 19:09 |
2 200 SEK | 2018-11-18 19:09 |
1 900 SEK | 2018-11-18 19:08 |
1 200 SEK | 2018-11-18 15:53 |
500 SEK | 2018-11-15 21:37 |
125 SEK | 2018-11-02 13:38 |
100 SEK | Startpris |