Plommonblomstdekor. Daterad Xinsi, 1881 eller 1941. Halsnagg/lagning. Höjd inkl lock 16 cm.
1 200 SEK | 2018-11-18 19:09 |
1 100 SEK | 2018-11-18 19:09 |
600 SEK | 2018-11-18 18:20 |
500 SEK | 2018-11-17 10:40 |
400 SEK | 2018-11-18 17:02 |
175 SEK | 2018-11-17 20:13 |
125 SEK | 2018-11-06 18:47 |
100 SEK | 2018-11-02 13:37 |
100 SEK | Startpris |