1900-talets början, bruksslitage, fungerar vid enklare test, extraskivor medföljer, 70 x 40, höjd 130 cm inkl. krön
22 500 SEK | 2018-11-18 19:01 |
22 000 SEK | 2018-11-18 18:33 |
18 500 SEK | 2018-11-18 16:38 |
13 000 SEK | 2018-11-18 09:53 |
3 000 SEK | 2018-11-16 12:34 |
2 600 SEK | 2018-11-14 11:08 |
1 300 SEK | 2018-11-06 21:21 |
1 200 SEK | 2018-11-06 10:43 |
1 000 SEK | 2018-11-05 15:05 |
700 SEK | 2018-11-03 08:12 |
100 SEK | Startpris |