Tidigt 1900-tal, ek, smärre bruksslitage, 48 x 32, höjd 135 cm
1 800 SEK | 2018-11-18 19:02 |
1 700 SEK | 2018-11-18 18:43 |
550 SEK | 2018-11-12 23:40 |
500 SEK | 2018-11-11 08:06 |
250 SEK | 2018-11-08 11:15 |
100 SEK | 2018-10-30 21:21 |
100 SEK | Startpris |