Omkring sekelskifte 1900/2000, olja på trä, signerad, 38 x 25 cm, numrerad bok "Cykla hem från Prag" medföljer
7 000 SEK | 2018-11-24 19:22 |
6 800 SEK | 2018-11-25 19:02 |
6 000 SEK | 2018-11-23 23:18 |
3 800 SEK | 2018-11-03 11:15 |
2 600 SEK | 2018-11-11 11:02 |
100 SEK | Startpris |