2 stycken serigrafier samt en litografi. Bildmått 40 x 35 cm. signerade samt numrerade.
350 SEK | 2018-11-25 19:03 |
300 SEK | 2018-11-20 14:41 |
200 SEK | 2018-11-25 08:28 |
150 SEK | 2018-11-21 10:41 |
100 SEK | Startpris |