Dekor i blått, smärre bruksslitage, signerad, samt numrerad 5216. Höjd 16 cm.
6 400 SEK | 2018-11-25 19:02 |
6 200 SEK | 2018-11-18 22:09 |
5 800 SEK | 2018-11-25 19:01 |
5 200 SEK | 2018-11-24 08:05 |
4 600 SEK | 2018-11-17 20:54 |
3 800 SEK | 2018-11-05 17:32 |
3 200 SEK | 2018-11-10 22:34 |
100 SEK | Startpris |