1920-tal. Diameter 27 cm, höjd exkl. kedjor 17 cm. Smärre bruksslitage.
550 SEK | 2018-11-25 19:06 |
500 SEK | 2018-11-25 19:06 |
450 SEK | 2018-11-25 19:06 |
400 SEK | 2018-11-23 18:39 |
400 SEK | 2018-11-25 14:25 |
250 SEK | 2018-11-21 12:21 |
200 SEK | 2018-11-09 11:16 |
100 SEK | Startpris |