Ur Strindbergssviten, signerad samt numrerad (13/170), bildmått 75 x 52 cm
1 100 SEK | 2018-11-25 19:02 |
850 SEK | 2018-11-25 19:02 |
750 SEK | 2018-11-07 12:42 |
700 SEK | 2018-11-10 07:26 |
100 SEK | Startpris |