Svartlackerad metall samt teakfaner, smärre bruksslitage, längd 90 cm
800 SEK | 2018-11-25 19:10 |
750 SEK | 2018-11-25 17:53 |
650 SEK | 2018-11-25 18:36 |
500 SEK | 2018-11-24 15:51 |
450 SEK | 2018-11-25 12:43 |
350 SEK | 2018-11-24 13:43 |
300 SEK | 2018-11-24 09:19 |
200 SEK | 2018-11-12 20:22 |
200 SEK | 2018-11-18 14:53 |
100 SEK | Startpris |