2 st, 1900-tal, sten, samt porslinsskärva med dubbelt lyckotecken infattat i vitmetall, smärre bruksslitage, längd 12-25 cm
175 SEK | 2018-11-25 19:03 |
150 SEK | 2018-11-25 18:45 |
125 SEK | 2018-11-25 18:45 |
100 SEK | 2018-11-23 18:52 |
100 SEK | Startpris |